Ціна від 90 000 UAH
|
Дізнатися точну ціну |
Даний вид підйомників призначений для комфортного підйому людей з обмеженими фізичними можливостями. Сфера використання: адміністративні та медичні установи, ділові і торгові центри, громадський транспорт, багатоповерхові та приватні будинки і котеджі. Доцільно підкреслити, що бюджетом передбачено численні компенсації, спрямовані на обслуговування розташованого в різних установах обладнання для інвалідів, в тому числі і підйомників.
Залежно від місця розташування і експлуатаційних умов, інвалідні підйомники можна розділити на 3 види: вертикальні підйомники, похилі сходові і гусеничні для інвалідних колясок. Найбільшою популярністю користується вертикальний вигляд підйомників, який здійснює рух за допомогою електроприводу. Даний вид використовується в тих місцях, де необхідно здійснити вертикальний підйом на висоту до 6 м. Вертикальні інвалідні підйомники - це огороджена платформа, злегка нагадує ліфтову установку. У більшості випадків керує платформою сам пасажир, за допомогою низько розташованих кнопок зі шрифтом Брайля.
Похилий вигляд підйомників для інвалідів здійснює рух по металевих напрямних, які фіксують платформу. Управління, як правило, здійснюється з платформи, проте можливо, і за допомогою пульта дистанційного керування. Гусеничний вид підйомників дає можливість людям в інвалідних колясках без проблем подолати будь-які перешкоди на шляху. Велика сфера застосування: використовуються як на вулиці, так і всередині будинку. Забезпечують інвалідам комфортну посадку в салон автомобіля, допомагають самостійно прийняти ванну малорухливим людям.
Крім перерахованих вище моделей інвалідних підйомників, існують ще спеціальні ліфти для інвалідних колясок, крісельні підйомники, рейкові стельові підйомні системи, пересувні гідравлічні підйомники, мініліфти для басейнів, підйомники-стендери і т.д. Всі ці види підйомників об'єднує одне завдання - зробити більш комфортним життя людей, які пересуваються в інвалідних колясках.
Слід зазначити, що ціна на підйомники для інвалідів не велика, і залежить від конструктивних особливостей і використовуваних матеріалів. Приймаючи рішення про встановлення платформи, розумно взяти до уваги наступні рекомендації. Для зручності і безпеки варто покрити підлогу антиковзаючим покриттям. Габаритні розміри платформи повинні бути не менше 90 см шириною, 120 см завглибшки. Якщо передбачається переміщення електроколясок, слід робити більш глибоку майданчик - 150 см.
Вантажопідйомність інвалідних платформ повинна бути 250-350 кг, в залежності від видів колясок. Для безпеки пересування передбачають наявність спеціальних бортиків або огорож, які можуть запобігти випадковий з'їзд коляски з платформи. Для полегшення заїзду на платформу використовують мініпандуси. Для забезпечення безпеки використовуються спеціальні датчики перешкод і ремені безпеки.
Якщо ви вирішили купити інвалідну майданчик, звертайтеся в компанію «Tries Group» і наші фахівці допоможуть вам з підбором, нададуть вам необхідні консультативні послуги, в будь-якому регіоні України: Київ, Дніпро, Харків, Львів та інші регіони. При цьому ціна на інвалідну майданчик і наша гнучка система знижок вас приємно здивує!